Vše co vám maminka měla říct o líčení, ale neřekla

Je toto i váš příběh?:

Jako malá holčička jste si občas tajně půjčila maminky rtěnku, nebo řasenku ... později přišla puberta a vy už jste si mohla koupit vlastní "zrášlovadla". Začala jste experimentovat s barvičkami a jestli jste byla jako já, tak jste od rodičů nejednou slyšela podporující věty typu  "Proč to na sebe patláš, vždyť jsi dost krásná taková jaká jsi" a nebo "No to jsi fakt přehnala, jsi zmalovaná jako plakát!". A tak jste buďto zanechala všech pokusů o líčení, anebo začala prolistovávat módní časopisy, abyste se trochu inspirovala. Časem jste si našla svůj styl, který vám vyhovuje a cítíte se "v pohodě". Buďto se nelíčíte vůbec, nebo příležitostně a nebo se líčíte každý den stejným způsobem už několik let. 

Pojďme se na kurzu vrátit zpátky v čase. Úplně na začátek. Do okamžiku, kdy si vás měla maminka posadit ke stolu a ukázat vám všechny ty kouzelné lahvičky a barvičky a trpělivě a s láskou vám vysvětlit vše o líčení a ukázat vám, jak se co používá a jak se nalíčit tak, abyste podtrhla vaší krásu a zároveň vypadala přirozeně. Navíc se dozvíte i spoustu novinek, o kterých vaše maminky nejspíš nemají ani ponětí :-)

Co vás na kurzu čeká:

- především pohodová a vstřícná atmosféra, kde se budete cítit dobře

- řekneme si, proč se vlastně líčíme

- pomohu vám zorientovat se v bohaté nabídce pěstící a dekorativní kosmetiky, aneb co je co a k čemu a jak se používá

- pomohu vám vybrat si ty nejvhodnější produkty pro váš typ pleti a rytmus vašeho života

- jako malířka portrétů vás naučím tipy a triky v líčení a jak se nalíčit tak, abyste vypadala přirozeně, aneb kam patří světla, kam stíny a kam lesk

- fotografka vám hned po kurzu udělá 3 portrétní fotografie

Termín a cena kurzu

Délka kurzu: 3,5 hodiny

Cena: 500,-Kč

Kurz organizuji na přání pro skupinu 3-6 osob.

Pokud jste tedy parta 3 a více kamarádek, nebo kolegyň, napište mi email, nebo zavolejte a domluvíme si váš termín.

O líčení


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie