Pavliš výtvarné centrum

RADOST Z TVOŘENÍ PRO KAŽDÉHO!

Jmenuji se Pavlína Pavliš a Kreslení a malování považuji za svou lásku a vášeň. Pavliš výtvarné centrum jsem otevřela v roce 2009 jako splnění mého velkého snu. 

V roce 2010 jsem vytvořila vlastní výukový program kreslení a malování, který se opírá o ty nejefektivnější metody. Díky tomu zaznamenáte opravdu rychlé pokroky ve vaší tvorbě, ať už jste úplní začátečníci, a nebo pokročilí kreslíři. Stále však respektuji vaše preference jak technik, tak témat. Díky malé skupině (max.8 osob v kurzu) zaručuji individuální přístup ke každému. Pokud si přejete objevovat své malířské možnosti jinak, ráda vám vyjdu vstříc a domluvíme se spolu na způsobu průběhu lekcí, který vám bude vyhovovat. 

Ve výtvarných kurzech si můžete pod odborným vedením lektorů bez obav, v klidu a s minimálními náklady vyzkoušet danou techniku. 

Mým přáním je, aby Pavliš výtvarné centrum bylo pro vás místem, kde se budete při svém tvoření cítit dobře. Vysoká kvalita služeb i prostředí jsou pro mě samozřejmostí. Chápu, že většina z vás jde na kurz hned cestou z práce a proto kladu veliký důraz i na čisté, útulné a pohodlné prostředí. Malířský ateliér totiž nemusí být vždy jen místo, kde se budete bát opřít, aby jste následně nešli domů s nechtěnou skvrnou na nové sukni, či košili.

Ke svému tvoření si u mě můžete dát i vynikající kávu: cappuccino, latté, espresso, horkou čokoládu nebo masala čaj, doplněnou výbornou sušenkou. Nabízím i energetické nápoje a proteinové tyčinky pro vyčerpané kurzisty.

Říká se, že umění je pokrm pro duši. Přijďte svou duši nakrmit do Pavliš výtvarného centra, servíruji jen ty nejlepší delikatesy :-)

Těším se na vás

vaše Pavliš

O mně

Pokud se chcete dozvědět více o mně a mojí tvorbě, srdečně vás zvu do mojí internetové galerie: www.pavlisgalerie.cz