Kurzy klasické kresby a malby

Kurzy kreslení a malování v Pavliš výtvarném centru jsou určené pro každého, kdo rád maluje a kreslí.
Srdečně zvu i "nemalíře". Tedy ty z vás, kteří si vždy přáli malovat, ale neví jak na to.

Všem zájemcům zaručuji individuální přístup dle vašeho tempa a vašich přání.

„Každý jsme jiný: něco jiného nás baví, potřebujeme jiný přístup pro pochopení nových věcí. Někdo je spíše pocitový, jiný technický typ, někdo rád experimentuje a potřebuje prostor, někdo má obavu z chyb a potřebuje přesné vedení. Já tyto odlišnosti respektuji a proto při své práci volím individuální přístup ke každému.“ 

 

Do kurzů kreslení a malování se můžete přihlásit kdykoli v průběhu roku, pokud je ještě volné místo, rádi vás přijmeme.

 Kurzy nejsou rozděleny podle úrovně žáků, můžete si tedy vybrat den v týdnu který vám vyhovuje. Pokud bude volné místo, můžete začít kdykoli. Výuka probíhá v malých skupinkách - max. 8 osob, což mi umožní individuálně přistupovat ke každému podle jeho dovedností, potřeb a zájmu. Na první schůzce si probereme vaše představy a co byste se chtěl/a naučit. Na základě toho vám připravím váš osobní výukový plán. Pracujete samostatně, nezávisle na skupině, svým tempem. 

Kurzy nemáme semestrálně, ale vždy po deseti lekcích. Pokud budete po skončení svých 10-ti lekcí chtít pokračovat, jednoduše navážeme tam, kde jste skončili. Takto si sami rozhodnete jak dlouhý bude váš kurz. 

Večerní kurzy kresby a malby pro dospělé:

  • Pondělí - čtvrtek od 18.00 do 20. 00 můžete navštěvovat pravidelné večerní kurzy kresby a malby. Vyberte si den v týdnu, který vám vyhovuje a je-li volné místo, můžete začít ihned. 

Odpolední kurzy pro dospělé:

  • Pro velký zájem o pravidelné kurzy kresby a malby pro dospělé nabízím i odpolední kurzy pro časově flexibilní zájemce. Kurz probíhá každé pondělí, nebo čtvrtek od 15.30 do 17.30. a má stejnou náplň jako večerní kurzy kresby a malby.

Kurzy pro maminky s malými dětmi:

  • Na žádost malování-chtivých maminek máme speciální hodiny kresby a malby pro maminky s malými miminky. Každý čt od 12.00 do 14.00 hod. Součástí kurzu není hlídání dětí. Jste-li maminka s miminkem a ráda malujete, přidejte se k nám! Srdečně zváni jsou i ti, kterým čas kurzu náramně vyhovuje a přítomnost miminek na kurzu vítají. Kurz má stejnou náplň jako večerní kurzy kresby a malby pro dospělé.

Flexibilní docházení do kurzů:

  • Chcete docházet do kurzů kreslení, ale nemáte možnost docházet pravidelně? Využijte flexi pas. Váš termín kurzu si vždy dohodneme individuálně podle toho jak máte čas a jak je momentálně volné místo v kurzu. 

Aktuální termíny kurzů najdete v kalendáři akcí.

Na kompletní fotogalerii všech absolventů se podívejte na stránky Fotky z kurzů.

Cena

Pravidelné kurzy (odpolední i večerní):

  • Cena kurzu kresby a malby pro dospělé je 2.700,-Kč.
  • Cena zahrnuje 10 lekcí (1 lekce=120 min), veškeré pomůcky (s výjimkou výtvarných potřeb na olejomalbu) a čaj/vodu.
  • Cena za jednotlivou lekci při placení po lekcích je 350,-Kč.
  • Váhaví kreslíři, využijte možnosti ukázkové lekce zdarma :-)

Platební podmínky a detaily k čerpání lekcí najdete zde.

Ukázky prací z kurzů


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Video z vernisáže