Kurzy kresby a malby pro dospělé

  • Kurzy kreslení a malování jsou určené pro každého, kdo rád maluje a kreslí.
  • Srdečně zvu i "nemalíře". Tedy ty z vás, kteří si vždy přáli malovat, ale neví jak na to. Nevadí, pokud jste kreslili naposledy na základní škole. 

Nabídka kurzů pro dospělé

Pravidelný večerní kurz kresby a malby

Večerní kurzy kresby a malby jsou určené pro každého, kdo rád maluje a kreslí, nebo by chtěl začít. Míra telentu nerozhoduje, důležitá je radost z tvoření. Jak na to vás ráda naučím. 

Kurz kresby a malby maminek s miminky

Máte touhu malovat a jste maminka na mateřské dovolené bez možnosti hlídání miminka? Pak přijďte ve čtvrtek v poledne mezi nás i s vaším capartem.

 

Víkendový kurz "Jak na vlastní tvorbu" 

Dozvíte se a hned si i vyzkoušíte vše co potřebujete vědět pro vlastní autorskou tvorbu.

 

Kurz Dry Brush 

Naučte se novou a velmi populární techniku malby portrétů olejovou barvou. Zajímavostí této techniky je to, že výsledná malba vypadá jako kresba, ale má stálost olejové malby.

 

Víkendový kurz kreslení portrétů pravou mozkovou hemisférou

Přijďte se přesvědčit, že i vy dokážete nakreslit profesionální portrét za víkend. Vůbec nevadí, pokud jste kreslili naposledy na základní škole. Na kurzu používáme metodologii paní Betty Edwards, která je považovaná za nejefektivnější způsob výuky kreslení. 

 

Víkendový kurz barevného kreslení

Plnobarevný obrázek pouze třemi barvami? Ano, jde to! Jak míchat a používat barvy se naučíte právě na tomto kurzu. Používáme pastelky, jakžto barvy u kterých můžete přesně regulovat poměr. Dovednost z kurzu se následně dá aplikovat na všechny ostatní typy barev (akvarel, tempera, akryl, olej).  

 

Léto 2019

 - Týdenní workshop malby na zeď

 - Zajímavé ateliérové projekty

To jsou naše letní plány :-)