Změny v atelieru v souvislosti s aktuální situací Covid-19

(publikováno 26.4.2021)

Od dnesniho dne se Pavlis vytvarne centrum stava svobodnym atelierem bez stale adresy. Zda jde o docasny stav, nebo o trvale nastaveni ukaze cas. Bez lpeni na minulosti nam vytvarim prostor pro zazraky.

Presto bych se ted rada jeste ohledla zpet na tech poslednich necelych 12 let ... byly krasne, uzasne a bylo mi cti vas provazet kouzelnym svetem vytvarneho umeni. Kazdy kdo kdy Pavlis vytvarnym centrem prosel - at uz kratce, nebo zde stravil mnoho bajecnych let - mel zde sve misto a zustava s laskou v mem srdci. 

Vase Pavlis

(publikováno dne 10.6.2020)

Vážení přátelé, kurzisté a rodiče dětských kurzistů,

 je mi nesmírně líto, že vám musím oznámit, že Pavliš výtvarné centrum tak jak ho již 11 let znáte, končí. Dlouhá nařízená karanténa a následné měsíce bez příjmu z kurzů (vč. blížících se letních prázdnin) bohužel výrazně ovlivňují chod atelieru. Přesto se snažím ze všech sil atelier udržet a proto Pavliš výtvrné centrum nyní prochází velkou transformací. Toto jsou změny, které jsem byla nucena učinit:

1.  V atelieru na adrese Křižíkova 113 jsem skončila k 31.5.2020. 

 2. Nově mě najdete v  krásných, ale mnohem menších prostorách v Karlíně, v ulici Thamova č.7, kousek u metra Křižíkova.

3. Se změnou velikosti atelieru souvisí i rozsah výuky, kterou budu poskytovat. Do konce června si vyberou všichni dospělí své předplacené lekce. Nevybrané lekce dospělých k 1.7.2020 propadají. Od července se budu soustředit především na víkendové kurzy pro dospělé a pro děti od 12 let - a to jak už známé a oblíbené kurzy, tak i zbrusu nové a velmi zajímavé. Také opět plánujeme s jídelnou Gastro letní týdenní workshop malování na zeď, který byl vloni nesmírně úspěšný.

Přehled vypsaných kurzů a jejich termínů najdete během června v kalendáři akcí.

3.  Předplacené pravidelné lekce kreslení pro děti přebírá Nina Hrdinová, která provozuje atelier Malování a kreslení. Budete si u ní moci zdarma vybrat všechny lekce které vám ještě zbývají z těch co jste si zaplatili u mě. Toto je jediná možnost jak si můžete lekce vybrat. Věřte mi, že jsem pro vás vybírala to nejlepší. Atelier Malování a kreslení má výbornou pověst a s Ninou jsme naše ateliery zakladaly ve stejnou dobu. Nina je velice vstřícná, laskavá a moc se na vás těší. Nabízí vám možnost čerpání v období od dnešního dne do 31.8.2020. Pokud ze závažných důvodů budete potřebovat termín čerpání ještě posunout, domluvte se s ní. Velice vstřícně a chápavě se s vámi individuálně domluví.

Jak tedy postupovat: napište co nejdříve Nině na email: nina@malovanikresleni.cz a domluvte se na termínech lekcí, které vám budou nejlépe vyhovovat. Počet předplacených lekcí si můžete ověřit u mě, Nina má stejné informace k dispozici. 

Rozmalované obrázky má již Nina ve svém atelieru, takže váš malý umělec může pohodlně navázat a dokončit své dílo již pod jejím vedením.

Moc bych si přála vás všechny krásně obejmout, poděkovat a říct, že pro mě bylo velkou ctí vás provádět krásným světem výtvarného umění. 

Těším se, že se třeba uvidíme na nějakých víkendových kurzech, nebo jednorázových workshopech, které pro vás připravuji. 

 ... změna je jediná jistota kterou máme a záleží jen na našem postoji jak jí přijmeme. Těším se na vše nové a úžasné co tato změna nabízí a přeji vám, aby vám přinesla mnoho krásného

S láskou, vaše Pavliš